ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

ZABITA KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Zabıta Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti24 Temmuz 2019 Çarşamba 12:58

İlçe Zabıta Müdürlüklerinin katılımlarıyla Temmuz ayın koordinasyon toplantısını Midyat’ ta gerçekleştirdi.

MARDİN - Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında, İlçe Zabıta Müdürlüklerinin katılımlarıyla Temmuz ayın koordinasyon toplantısını Midyat’ ta gerçekleştirdi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Kinyaz Köle, başkanlığında gerçekleşen Koordinasyon toplantısında, Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alınan fiyat listesinin takibi ve iş yerlerinin denetlenmesi, kaldırım işgali, seyyar satıcılar, gıda denetimi, fırın, lokanta, kasap ve tarihi geçmiş ürünlerin denetlenmesi, çevre kirliliği ve dilencilerle ilgili konular müzakere edildi.

Ayrıca, gündem dışı yaklaşan Kurban bayramı ile ilgili konular, şehir içi toplu ulaşım ile ilgili şikâyetler ve sorunların ilçe belediyeleri ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarının yapılması ele alındı.

Toplantıya, Midyat Belediye Başkan yardımcısı Abdürrahim Çelik, Midyat Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Bayar’ın yanı sıra Artuklu, Nusaybin, Derik, Mazıdağ, Savur, Dargeçit, Ömerli ve Yeşilli ilçe zabıta müdürlüklerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

www.midyatgundem.com

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM