ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

ŞAMPİYONLAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Şampiyonlar Başkanı Ziyaret Etti 13 Haziran 2013 Perşembe 09:20

.

      Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Mardin U–13 Ligi’nde şampiyon olan Midyat Belediyespor takımı oyuncuları, Antrenör Ercan Alğaç ve yardımcıları Alaaddin Atasal ve Fatih Atasal ile Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu’nu makamında ziyaret etti. Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Midyat’ büyük bir başarı kazandıran takımın teknik heyeti ve şampiyon sporcuları tek tek kutladı. Gençlerin sporun içinde olmalarının sevindirici olduğunu ifade eden Nasıroğlu, futbolda başarının bireysel becerinin yanında, takım birlikteliği oluşturabilmekten geçtiğini vurguladı.

     Nasıroğlu, Gençlerimizin bu başarısı beni gururlandırdı. Bu başarı, sadece kendilerine değil, ilçemize ve ailelerine de büyük sevinç yaşatmıştır. Amaç sadece futbol oynamak ve oynatmak değil, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, izleyici olarak da bilinçli bir futbol takipçisi olmalarını sağlamaktır. Gençlerimizin eğitim, sağlık ve spor alanında başarılı, bilinçli ve duyarlı olması en büyük dileğimizdir. Yapılacak olan Şampiyonada da sizlere her türlü desteği vereceğiz. İnşallah bizleri daha çok sevindirir, güzel Midyat’ımızın adını her yerde duyurursunuz dedi.

    Ziyarette konuşan Antrenör Ercan Alğaç, takım olarak ligde başarılı bir performans sergilediklerini, oynadıkları 13 maçtan 11'inde galip geldiklerini, ikisinde ise beraberlik aldıklarını kaydetti. Oynadıkları müsabakalarla ilgili genel bir bilgi veren Alğaç başta araç tahsisinden ve şu ana kadar amatör spora yaptığı takdire şayan tüm desteklerden dolayı Başkan Şehmus Nasıroğlu’na teşekkür etti.Başkan Nasıroğlu, ziyaretin sonunda Türkiye şampiyonasına gidecek olan futbol takımına eşofman, ayakkabı ve spor malzemesi yardımında bulundu.

    Öte yandan kamuoyunda ‘sporun ve sporcunun dostu’ olarak bilinen Midyat Belediyesi Mali İşler Müdürü Ahmet Atasal ve Satın Alma Müdürü Faik Teomay da, futbol takımını sezonu şampiyon tamamlamasından dolayı tebrik etti.

 

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM