ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

REFERANDUM HAKKINDA DEĞERLENDİRME

Referandum hakkında değerlendirme16 Şubat 2017 Perşembe 09:00

Belediye Başkanımız Sayın Nasıroğlu, referandum hakkında değerlendirmede bulundu.

   Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, referandum sürecine ilişkin yaptığı açıklamasında,“Midyat halkı genel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yine yalnız bırakmayıp 'evet' oyuyla Türkiye'de rekor kıracaktır  dedi.  Başkan  Nasıroğlu  Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandumda neden ‘evet’ diyeceğini şu sözlerle açıkladı.

TÜRKİYE’NİN BÜYÜMESİNE KATKIDA BULUNACAĞIZ

    Referandum kampanyasını Mardin bölgesinde bir miting ile Midyat'ta ilk biz başlatacağız ve ‘Evet’ kampanyasına katkımız olanca hızıyla devam edecek. Çünkü biz mevcut sistemle yürüyemeyeceğini biliyoruz. Referandum da ‘Evet’ diyoruz. Bunu söylerken belli bir hedefimiz ve amacımız var. Hedefimiz  ve amacımız; hem Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmak hem de Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmaktır.

BİRLEŞMEMİZ LAZIM

    Referandumdan ‘evet’ çıkarsa, ülkemizin önünün daha da açılacağına inanıyoruz. Çünkü bütün emperyalist ülkeler, terör örgütleri ile işbirliği içerisindeler ve Türkiye’yi çepeçevre çevirmişler. Bütün emperyalist ülkelerin tek bir hedefi ve amacı var; ülkemizi bölmek, parçalamak ve yönetmektir. Bunu defalarca denediler. İşte 17-25 Aralık operasyonu, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın Suriye'ye yardım sevkiyatında kullandığı TIR'lara operasyon ve en son 15 Temmuz darbe girişimi. Hiçbirisinde başarılı olamadılar. Şimdide ekonomik darbe yamak istiyorlar. İnşallah bunda da başarılı olamayacaklar. Emperyalistlerin hedefi, Ortadoğu'da, Irak'ta, Suriye'de yapmak istediklerini Türkiye’ye de yapmaktır. Buna karşı çıkmak için ‘evet’ de birleşmemiz lazım. Sonuçta güçlü siyasi irade hem Türkiye’yi hem içte hem de dışarıda iyi temsil eder.

EVET’ REKORU BEKLİYORUM

    Türkiye'de en çok ‘evet’ oyunun çıkacağı, rekorun kırılacağı ilçelerden bir tanesi biz olmak istiyoruz. İnşallah bunu başaracağız, bu hedefimizi yakalayacağız. Bütün halkımızla, bütün insanlarımızla, bütün yurttaşlarımızla bu temennilerle buluşacağız. Her eve girmek zorundayız. Herkesin elini sıkmak zorundayız. İnsanın elini sıkarken de gözlerinin içine bakmamız gerekiyor. Öyle havaya bakarsanız zaman o insanlar bir oy bile vermez. Bizi de ciddi olarak kabul etmez. İnşallah, Allah’ın izni ile 72 mahalleye de gideceğiz. Bizim için ne gerekiyorsa; hükümet için, devlet için Sayın Cumhurbaşkanımız için bütün her şeyi yapacağız.

 

 

Kaynak:Sizinmedya

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM