ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

MİDYAT BELEDİYESİNDEKİ SÖZLEŞMELİ PERSONELİN KADRO SEVİNCİ

Midyat Belediyesindeki Sözleşmeli Personelin Kadro Sevinci07 Ekim 2013 Pazartesi 10:58

.

           Belediye Başkalığı Salonu'nda düzenlenen programla sözleşmeli personel imzalarını atarak kadroya geçti. Programa Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Belediye Yazı işleri Müdürü Abdullah İleri ve kadro almaya hak kazanan belediye personeli katıldı.

       Kadro alan personeli tebrik ettiğini belirten Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, yaptığı konuşmasında, “Belediyemiz bünyesinde teknik eleman olarak çalışan arkadaşlarımızın kadroya geçişleriyle ilgili olarak bir araya geldik. Belediyemiz bünyesindeki 48 personel alınmıştır. Bilindiği Sayın Başbakanımız sözleşmeli personel kadro sözü vermişti, sözleşmeli çalışan teknik personelimiz kadrolarına kavuştular. Kadro alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Kadro alan personelimize ve ailelerine hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”şeklinde konuştu ve görevlerinde başarılı olmalarını diledi.  

      Midyat Belediye Yazı İşleri Müdürü Abdullah İleri ise, daha sonra kadro alan personele  sözleşmelerini imzalattı. Abdullah İleri daha sonra alınan personel hakkında bilgi verdi. Abdullah İleri, yaptığı açıklamada Belediyemizde tam zamanlı olarak çalışan sözleşmeli personele ilişkin, atamaları gerçekleşti. Bunların 31 tanesi teknik hizmet, 4 tanesi sağlık hizmetleri, 13’taneside genel idare hizmet sınıfından olmak üzere toplam 48 kişinin ataması gerçekletmiştir.”dedi. İleri, hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak hepsini kutladı. 

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM