ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

MİDYAT BELEDİYESİ’NDE 48 SÖZLEŞMELİ PERSONEL KADRO ALDI

Midyat Belediyesi’nde 48 Sözleşmeli Personel Kadro Aldı17 Eylül 2013 Salı 10:40

.

        Midyat Belediyesi bünyesinde görev yapan 48 sözleşmeli personel kadro sevinci yaşadı.Cumhurbaşkanlığı tarafından onaylanan ve 2 Ağustos 2013 günü resmi gazetede yayımlanan 6495 sayılı torba kanun kapsamında, Midyat Belediyesi'nde görev yapan toplam 48 sözleşmeli personelin kadroya geçişiyle ilgili intibakları Belediye Meclis Toplantısı’nda görüşüldü.

         Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısının gündem maddeleri arasında yer alan ve belediyede görevli 48 sözleşmeli personelin öğrenim ve hizmet sürelerine göre derece intibaklarının yapılması mecliste görüşülerek kabul edildi. Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, “Midyat Belediyesi’nin çalışanına değer verdiğini ve bu kapsamda hemen sözleşmelilerini kadroya geçirdiğini kaydetti.

KENTİMİZE HAYIRLI OLSUN

        Kadro alan personeli tebrik ettiğini belirten Başkan Nasıroğlu, Belediyemizde sözleşmeli olarak çalışan 48 teknik ve idari personelimiz Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 657 sayılı kanunun 9/b maddesine göre memur kadrolarına alınmıştır. Kadro alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Vatandaşlarımıza ve belediyenize katkı sağlamada daha iyi noktalara gelmede kadroya geçen personelimizin büyük emeği olacaktır. Biz arkadaşlarımıza ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah iyi ve güzel bir gelecek, çalışma ortamı bizleri bekliyor. Gelecekleri aydınlık olsun, güzel olsun. Bütün günleri böyle olsun. Ben onları tebrik ediyorum dedi. Kadroya geçen memurların sorumluluk vazifesi ile gece gündüz demeden çalıştığının altını çizen Nasıroğlu, Belediyede başarı varsa bu sadece Şehmus Nasıroğlu’nun başarısı değil, bütün çalışanların başarısıdır, bir eksiklik varsa bu da hepimizin eksikliğidir. Hep birlikte Midyat’ı daha ileriye götürmek için çalışıyoruz, hizmetin gitmediği yer yok. Bizim dönemimiz değişim ve dönüşüm olmuştur diye konuştu.

 MÜJDELİ HABER GEÇTİĞİMİZ AY GELDİ

       Midyat Belediyesi Personel Müdürü Şehmus Gümüş de, hayırlı olsun dileğinde bulunarak, Gerek işçimiz, gerek memurumuz, gerekse taşeron firma üzerinden çalışan personelimiz bizler için kıymetlidir. Bilindiği gibi sözleşmeli personelimiz ile ilgili devletimizin bir çalışması söz konusuydu. Uzun süreden bu yana beklenilen müjdeli haber geçtiğimiz ay gelmiş ve sözleşmeli personelin kadroya geçmesi yasalaşmıştı. Sözleşmeli olarak görev yapan ve bu kararla kadroya geçen arkadaşlarımızın aynı azim ve kararlılıkla görevlerine devam edeceklerine inanıyorum. Bu vesileyle yeni kadro ve derecelerinin kendilerine ailelerine ve belediyemize hayırlı olmasını diliyorum açıklamasında bulundu.

 

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM