ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

MAHALLE MUHTARLARIYLA TOPLANTI

Mahalle muhtarlarıyla toplantı 18 Mayıs 2017 Perşembe 13:48

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, mahallelerin sorunlarını çözüp, eksikleri gidermek için mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı

   Ak Partili Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, merkez ve kırsal mahallelerin sorunlarını çözüp, eksikleri gidermek için mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. 

    Yeni Mahalle’de bulunan Atatürk Parkı’nda ilçeye bağlı 72 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

  Muhtarlarla sohbet ederek, kendisine aktarılan sorun ve talepleri dinleyen Başkan Nasıroğlu, “Hangi köyde, hangi beldede kanalizasyonu varsa gelsin parkesini yapayım. Şimdi Altıntaş’ta kanalizasyonu biz yapmıştık, birde Barıştepe biraz yapacağız, o köyde biraz daha var onu bitireceğiz (Bağlarbaşı), sonra Kastalune, Matran’ın (Süryani Metropolit) köyü  Bakısyan’ın kanalizasyonu var… Böyle yavaş yavaş yani bu iş. Yapamayacağımız yer yok ki her yeri yapacağız Allah’ın izniyle. Ama bize sabır lazım, zaman lazım. Muhtarla sık sık görüşeceğiz. Bundan sonra inşallah gelecek toplantılara eğer Muhtarlık İlleri Müdürlüğü toplansa bile bende o toplantılara katılacağım ki onların sorunlarını daha iyi dinleyeyim, daha iyi çözüm getirebileyim” dedi.

   Toplantının ardından Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, muhtarlar onuruna yemek verdi.

 

 

 

Kaynak:Sizinmedya

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM