ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

HASTA PERSONELİMİZE MORAL ZİYARETİ

Hasta Personelimize Moral Ziyareti17 Haziran 2013 Pazartesi 09:28

.

      Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tevfik Baysal, geçtiğimiz günlerde midesinden bir operasyon geçiren Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli Veznedar Ferhan Gümüş’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

      Başkan Yardımcısı Mehmet Tevfik Baysal yanında Personel Müdürü Şehmus Gümüş, Satın Alma Müdürü Faik Teomay ve Zabıta Şefi Kemal Mağat ile beraber Orta Çarşı Mahallesi’ndeki evinde istirahat eden Ferhan Gümüş’ü ziyaret ederek moral verdi.

      Midesindeki tümör nedeniyle geçirdiği operasyon sonrası evinde dinlenen Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün sevilen personellerinden Ferhan Gümüş’e acil şifalar temennilerini ilettiklerini belirten Başkan Yardımcısı Baysal Midyat Belediyesi olarak biz bir aileyiz. Bizim için her bir çalışanımız ayrı ayrı değerlidir. Hastalık da sağlık da bizim içindir. İnsanın her günü bir değildir. Gezip gören, koşup eğlenen insanlar, yatağa bağlanınca her gün görüp konuştuğu insanları görmek isterler, kendisini ziyaret etmelerini bekler. Bizlerde mesaide sürekli beraber olduğumuz kardeşimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum. İnşallah en kısa sürede Ferhan kardeşimiz iyileşip aramıza dönecektir dedi.

       Ferhan Gümüş’ü en kısa zamanda görevinin başına dönmesi temennisinde bulunan Belediye Personel Müdürü Şehmus Gümüş de, geçmiş olsun dileklerini iletmek ve kendisine moral vermek için bu ziyareti gerçekleştirdikleri belirtti.Ferhan Gümüş ve yakınları ise, Başkan Yardımcısı Baysal ve birim amirlerine gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür ederek “Bizleri ziyaret ederek moral verdiler. Kendisine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

       Öte yandan, maddi durumu iyi olamayan Ferhan Gümüş’ün tedavi sürecine destekolmak amacıyla Satın Alma Müdürü Faik Teomay’ın başlatmış olduğu yardım kampanyası sonrasında toplanan paralar Gümüş’ün ailesine teslim edildi

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM