ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

EĞİTİMCİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Eğitimcilerden  Teşekkür Ziyareti13 Ekim 2016 Perşembe 11:03

.

Midyat Belediyesi'nin eğitime destek hizmetleri kapsamında yürütülen en yoğun çalışmalardan biri olan okul binası boyamaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu’nun talimatlarıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında Söğütlü Çok Programlı Lisesi 'nde başlayan çalışmalar da tamamlandı. Bu kapsamda  Midyat Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü Müdürü Fethi Geçer ’in gözetiminde  Söğütlü Çok Programlı Lisesi 'nin iç ve dış cephesinin tamamen boyanarak, okulun giriş bölümü de eskisinden daha güzel hale getirildi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim yuvalarına verdikleri destekleri arttırarak devam ettireceklerini söyleyen Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, çalışmaların öğrencilere, okul yönetimlerine ve velilere hayırlı olmasını diledi.

EĞİTİMCİLERDEN ZİYARET

Eğitime verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu’na eğitimciler teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Söğütlü Çok Programlı Lisesi Müdürü Rıdvan Pekacar ve öğretmenler, Başkan Nasıroğlu’na okullarına verilen fiziki destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Eğitim öğretimin Midyat’ın geleceğine yapılmış en büyük yatırım olduğunu dile getiren Nasıroğlu, Belediye olarak Midyat’ta bulunan bütün okullara destek veriyoruz. Okulların fiziki anlamda daha iyi daha kaliteli bir hale gelmesi için üzerimize düşeni yapıyoruz. Okullara özellikle her eğitim öğretim yılı öncesinde boya, badana, çevre düzenlenmesi, istinat duvarı gibi birçok konuda destek veriyoruz.

 OKULUMUZUN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

 Okul Müdürü Rıdvan Pekacar da, Sayın Belediye Başkanımız Şehmus Nasıroğlu’na, çalışmaların yürütülmesi sırasında yakın ilgilerini eksik etmeyen Muhtarlık İşleri Müdürü Fethi Geçer beye, okulumuza yaptıkları bütün hizmetleri için tüm öğretmenlerim, öğrencilerim ve velilerimiz adına yürekten teşekkür ediyorum. Değerli başkanımız eksik olmasınlar, okulumuzun tüm boya ve badana gereksinimini ortadan kaldırdılar. Verdikleri talimatla okulumuzun çehresini baştan aşağı değiştirdiler. Eğitim öğretim hizmetlerine verdiği önem ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz  diye konuştu.

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM