ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

BAŞKANIMIZIN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Başkanımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı19 Ekim 2019 Cumartesi 12:26

Belediye Başkanımız Yüksek İnşaat Mühendisi Veysi ŞAHİN, Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

 

Belediye Başkanımız Yüksek İnşaat Mühendisi Veysi ŞAHİN, Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

Başkanımız mesajında şu ifadelere yer verdi: Muhtarlarımız görev yaptıkları mahallelerde devletimizin taşradaki en temel taşıdırlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın aylık ve haftalık periyotlarla Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda muhtarlarımızla bir araya gelmesi, Sayın Başbakanımız ve Sayın Bakanlarımızın muhtarlarımızla istişarelerde bulunması Devletimizin muhtarlarımıza verdiği önemin en güzel nişanesidir.

 

Köylerimize ve mahallelerimize kamu kaynağının aktarılması hususunda birinci derecede sorumluluk bilinciyle 7/24 görevi başında bulunan muhtarlarımızın, hizmetlerinin senede bir gün de olsa hatırlanması, sorunlarının konuşulması ve sorunlarına çözüm üretilmesi düşüncesiyle, ülkemizde ilk muhtarlık teşkilatının kurulduğu gün olan 19 Ekim 1829’un yıl dönümü, 2015 yılından itibaren ‘Muhtarlar Günü’ ilan edilmiştir.

 

Bu vesileyle; çok önemli bir vazifeyi icra ile mükellef olduklarına inandığım muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar temenni ediyor, Muhterem Midyat Halkımıza ve Aziz Milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

Saygı ve Sevgilerimle

 

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM