ANA SAYFA0 482 462 29 80
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
ANKET
YENİ DÖNEMDE BELEDİYEMİZDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ?

MİDYAT HABER

Yazı Boyutu :

BAŞKAN NASIROĞLU ESNAF ZİYARETİNDE

Başkan Nasıroğlu Esnaf Ziyaretinde09 Ocak 2014 Perşembe 09:24

.

Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Nasıroğlu, bu kez Kuyumcular Çarşısı, Kocamanoğlu Caddesi, Mardin Caddesindeki esnafı ziyaret etti.

İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Şehmus Nasıroğlu, vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinleyerek sorunlarını dinliyor. Kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar bütün esnafa uğrayan Nasıroğlu, esnafın hal ve hatırlarını sorarak sorunlarını dinliyor.

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, çarşı ve esnaf ziyaretine Belediye Başkan yardımcısı Tevfik Baysal ve Cazım Aslan eşlik ediyor. 

 “Midyat’ta büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz.”

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Nasıroğlu, tarihi ve turistik kentin gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını söyledi. Nasıroğlu, “Başlatmış olduğumuz projelerle Midyat geleceğe taşıyoruz. Midyat artık cazibe Merkezi oluyor. Midyat’ın tanıtımı için elimizden geleni yapıyoruz. Midyat artık Türkiye’de değil dünyada tanınan bir marka olma yolundadır. Midyat’ta büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Tarihi binaları restore ederek kentin gezilebilecek ve görülebilecek merkezlere dönüştürüyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde dizi film, sinema, belgesel ve klip çekimlerinde tercih edilen bir ket haline geldi.”dedi.

Başkan Şehmus Nasıroğlu, üç dönemdir hizmet ettiklerini belirterek, önümüzdeki seçimlerde Ak Parti’den aday aday olduğunu söyledi. “Allah izin verirse yine Midyat Belediye Başkanlığına adayım. Midyatlıların desteğini her zaman gördüm, şimdide görmek istiyorum. Yarım kalan projelerimizi hayata geçirmek için ve seçmelerimden gelen talepler üzerine yeniden adayım. Midyat o kadar hızlı değişti ki buna hep birlikte şahit oluyoruz. Esnafımız, işverenimiz, yatırımcımız artık Midyat’ı tercih ediyor. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Esnafımız Midyat’ın vazgeçilmezidir, ziyaretlerimize her zaman önem vermişimdir.”

Esnaf: “Başkanımız Bizi Yalnız Bırakmıyor.”

Başkan Nasıroğlu’un ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Midyatlı esnafı ise, Başkan’a isteklerini istek ve arzularını aktarma imkânına buldukları için çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Vatandaşlar Başkan Nasıroğlu’nu görünce hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmiyor.

 

 

 

YazdırGönder
2012 - Tüm hakları saklıdır. 2012-All Rights Reserved

Yazılım: CM BİLİŞİM